Pomůžeme Vám dosáhnout i toho, co nemáte na dosah

O nás

person preview

Slovo jednatele společnosti

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

velmi mě těší, že jste navšívili webové stránky společnosti Netcom Solutions. Naše společnost se specializuje primárně na návrh, implementaci a správu různých řešení v oblasti IT.

Všechny naše IT služby jsou proaktivní - problém s Vaším počítačem nebo ve Vaší síti odhalíme ještě dříve, než nastane. Kromě IT služeb poskytujeme i vzdělávací semináře a prostředky pro rozvoj Vašeho managementu, vzdělávání Vašich zaměstnanců a nástroje pro celkový růst Vaší firmy.

Máte nějaký dotaz na naše služby? Chtěli byste vědět, jak bychom mohli spolupracovat s Vaší firmou a co můžeme udělat proto, aby Váš podnik fungoval lépe nejen z hlediska IT, ale také z hlediska managementu? Neváhejte kontaktovat přímo mě nebo naše obchodní oddělení pomocí kontaktního formuláře v sekci kontakty.

Připravíme řešení přímo Vám na míru, abyste se mohli soustředit pouze na Vaše podnikání a starosti o Vaše IT nebo o rozvoj Vašich zaměstnanců mohli přenechat nám.

Bc. Matěj Vaňátko, jednatel společnosti

Zásady našeho podnikání

Náš tým

person preview

Bc. Matěj Vaňátko

Jednatel společnosti / IT architekt
person preview

Bc. Matěj Vaňátko, jednatel společnosti

Má velké technické znalosti a zkušenosti. Autor mnoha rozlehlých IT řešení čítající dohromady více než 50 serverů, 1000 počítačů a stovky periferních zařízení. Certifikovaný specialista Microsoft a Cisco

Ve společnosti Netcom Solutions, s.r.o. působí jako jediný majitel, jednatel a má na starosti nejen organizaci firmy, ale také vedení zakázek, technického týmu a podílí se na návrhu nových i vylepšení stávajících řešení, která společnost poskytuje.

Ve volném čase rád sportuje - převážně na kole. Má rád i lyžování, plavání, horské túry a motorismus. V IT se zajímá hlavně o počítačové sítě, zabezpečení a analýzu dat a monitoring služeb.

person preview

Mgr. Dušan Kalášek

Obchodní ředitel
person preview

Mgr. Dušan Kalášek, obchodní ředitel

Má manažerské, psychologické a pedagogické vzdělání a celou řadu odborných certifikátů. Působil jako krizový manažer, psycholog posttraumatické intervenční péče pro pracovníky IZS. Je poradcem, koučem a obchodním manažerem. Jako certifikovaný lektor Úřadu vlády ČR je specialista na oblast SOFTSKILLS.

V pozici informatika zaváděl a školil informační síťové aplikace v KB a.s. - Dimension a Branchpower, následně jako správce dat a komunikace odpovídal za chod systému a aplikací v síťovém prostředí státní správy, včetně softwarové podpory a údržby telefonické ústředny Ústavního soudu v Brně.

Ve společnosti Netcom Solutions má kompletně na starosti obchod, jednání se zákazníky a tvorbu obchodní strategie společnosti.

person preview

Peter Sakala

Systémový architekt / Technická podpora
person preview

Peter Sakala, systémový architekt

Petr objevuje možnosti počítačových sítí už od střední školy, kde se stal držitelem certifikátu Cisco CCNA. Jeho práce v této oblasti je pro něj zároveň i velkým koníčkem. V současné době studuje obor Teleinformatika na FEKT VUT v Brně.

V naší společnosti je zodpovědný za návrh monitorovacího systému pro hlídání IT služeb našich klientů, správu Windows i Linux serverů, návrh i správu počítačových sítí a je spoluautorem naší platformy pro efektivní správu IT služeb našich klientů.

Ve volném čase miluje cyklistiku, procházky po horách, lyžování či cestování s přáteli a je velkým fanouškem závodů Formule 1.

person preview

Adam Žvak

Technická podpora
person preview

Adam Žvak, Technická podpora

Srdce naší technické podpory. Věnuje se převážně správě a řešení požadavků helpdesku. V naší společnosti prochází programem vzdělávání zaměstnanců a stává se z něj i zkušený systémový administrátor.

Ve svém volném čase Adam hodně sportuje - hlavně jezdí závodně na svém kole, plave a běhá. Velmi rád taky poslouchá hudbu nebo si hraje s různými elektronickými obvody.

person preview

Ondřej Komárek

Technická podpora
person preview

Ondřej Komárek, Technická podpora